Рішення про допуски
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
13 Жовтня 2020
ПОСТАНОВА від 29 липня 2020 р. № 667

Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей

23 Вересня 2020
Постанова від 23.09.2020 року

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив

29 Липня 2020
Кабінет Міністрів України встановив єдині вимоги показників якості зрідженого газу

Відповідну постанову прийнято в середу, 29 липня 2020 року

Новости:
23 Вересня 2020
Постанова від 23.09.2020 року

     23.09.2020 року на засіданні Уряду було прийнято постанову, що вносить зміни до Технічного регламенту стосовно вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Внесені зміни розроблені з метою імплементації директив Європейського союзу». Рішення покликане щоб запобігти продажу неякісних палив на внутрішньому ринку та установити єдині обовязкові екологічні вимоги до палив відповідно до європейських стандартів.   Зміни сприятимуть спрощенню ведення господарської діяльності на вітчизняному ринку нафтопродуктів, що збільшить конкурентоздатність вітчизняних палив на європейських ринках.

 Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, зокрема, стосуються:

 -           установлення чітких норм вмісту сірки в рідких паливах, які використовуються на території України;

 -           уточнення та введення нових термінів та визначень, що дозволить уникнути різного тлумачення положень Технічного регламенту.

     Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря                             від використання нафтопродуктів.Архив новостей