Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
2 Березня 2019
Декларація за 2018 рік Ткаченко Р.Л.

Директором підпрємства Ткаченко Русланом Леонідовичем подана декларація у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік. 

Новости:
15 Січня 2019
Проведені лабораторні дослідження автомобільних палив на відповідність вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив

  Державним підприємством «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО» на замовлення Головних Управлінь Держпродспоживслужби в Київській, Запорізькій, Закарпатській, Чернігівській та Полтавській областях в ході здійснення заходів державного нагляду (контролю) в рамках Закону України «Про захист прав споживачів» проведені лабораторні дослідження автомобільних палив на відповідність вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 927, та нормативної документації на продукцію – ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні ЄВРО. Технічні умови» та ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО. Технічні умови». У більшості випадків, у т.ч. з урахуванням результатів лабораторного дослідження, надавались експертні висновки щодо відповідності документів (декларація про відповідність, сертифікат якості (відповідності), паспорт якості) вимогам Технічного регламенту. Результати аналізування наданих документів, у більшості випадків, свідчать про відсутність достатніх підстав оформлювати декларації про відповідність автомобільних палив вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив та вводити в обіг на теренах України зазначені автомобільні палива.

   Автомобільні палива, зразки яких надавалися регіональними Головними Управліннями Держпродспоживслужби, свідчать про те, що загальна кількість наданих зразків автомобільних бензинів, що не відповідають вимогам ТР, становить 28,6%, а дизельного палива – 20 %. Основними показниками автомобільних палив, за якими надані зразки не відповідали вимогам Технічного регламенту, для автомобільних бензинів є детонаційна стійкість, вміст сірки та вміст компонентів, у т.ч. спиртові, а для дизельного палива є  температура спалаху.

    Державне підприємство «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО», як призначений Міністерством економічного розвитку України орган оцінки відповідності, в межах своїх повноважень здійснює контроль стану якості автомобільних палив відповідно до вимог зазначеного Технічного регламенту, які вводяться в обіг в Україні.Архив новостей