Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

4 Березня 2018
Декларація за 2017 рік Ткаченко Р.Л.

Директором підпрємства Ткаченко Русланом Леонідовичем 4 березня 2018 року подана декларація у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. 

Новости:
1 Липня 2013
ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" призначений та уповноважений у державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Шановні колеги!

Державне підприємство "Орган сертифікації нафтопродуктів та систем якості" МАСМА-СЕПРО "вітає Вас і сподівається на плідну співпрацю у сфері сертифікації та стандартизації.

ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" призначений та уповноважений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Починаючи з 2000 р. ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" надає послуги з сертифікації нафтопродуктів та систем якості, в 2012 р. - на підприємстві створена і акредитована випробувальна лабораторія нафтохімічної промисловості (область акредитації).

Завідувач лабораторією:

тел. +38 (044) 422-96-65, E-mail: lab@masma-sepro.com.ua

У травні в 2013 р. ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" делігіровани права на виготовлення і розповсюдження офіційних копій нормативних документів на паперових носіях (державні, міждержавні та міжнародні стандарти) і виконання (надання) платних робіт (послуг) у сфері стандартизації.

тел. +38 (044) 239-25-07, E-mail: lab@masma-sepro.com.uaАрхив новостей