Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
1 Липня 2013
ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" призначений та уповноважений у державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Шановні колеги!

Державне підприємство "Орган сертифікації нафтопродуктів та систем якості" МАСМА-СЕПРО "вітає Вас і сподівається на плідну співпрацю у сфері сертифікації та стандартизації.

ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" призначений та уповноважений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Починаючи з 2000 р. ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" надає послуги з сертифікації нафтопродуктів та систем якості, в 2012 р. - на підприємстві створена і акредитована випробувальна лабораторія нафтохімічної промисловості (область акредитації).

Завідувач лабораторією:

тел. +38 (044) 422-96-65, E-mail: lab@masma-sepro.com.ua

У травні в 2013 р. ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" делігіровани права на виготовлення і розповсюдження офіційних копій нормативних документів на паперових носіях (державні, міждержавні та міжнародні стандарти) і виконання (надання) платних робіт (послуг) у сфері стандартизації.

тел. +38 (044) 239-25-07, E-mail: lab@masma-sepro.com.uaАрхив новостей