Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
30 Січня 2013
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» успішно завершило роботи з сертифікації

ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» успішно завершило роботи з сертифікації палив виробництва відкритого акціонерного товариства" Мозирський нафтопереробний завод "(Республіка Білорусь, 247760, м. Мозир-11, Гомельської обл.) на відповідність державним стандартам України: ДСТУ 4839:2007 "Бензини автомобільні підвищеної якості. Технічні умови "та ДСТУ 4840:2007 "Паливо дизельне підвищеної якості. Технічні умови":

1. Бензин неетильований АИ-95-К5-Евро
2. Бензин неетильований АИ-92-К5-Евро
3. Паливо дизельне ДТ-З-К5, сорт F

Ці види палив відповідають сучасним вимогам екологічного стандарту EURO V, і виробляються згідно Топлива для двигателей внутреннего сгорания. Неэтилированные бензины. Технические условия" та СТБ 1658-2012 "Топлива для двигателей внутреннего сгорания. Топливо дизельное. Технические условия".
Також продукція відповідає вимогам технічного регламенту Митного союзу (Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і Російська Федерація) ТР ТС 013/2011 "О требованиях к автомобильному и авиационному бензину, дизельному и судовому топливу, топливу для реактивных двигателей и мазуту" (набув чинності з 31 грудня 2012 року).
Висока якість бензинів забезпечується без застосування при їх виробництві поширених присадок, що містять залізо, марганець і монометиланилин.Архив новостей