Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
16 Липня 2012
Результати успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві «Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH»

За результатами успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві «Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH», 33824, Werther Jöllenbecker Str. 2, Німеччина (офіційний представник на территорії України - ТОВ "Українська смазочна компанія") на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009, який був проведений аудиторами ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» на початку липня 2012р. відбулося вручення сертифікату системи менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2009 (зареєстрований в Системі УкрСЕПРО).

Німецька компанія «Ravensberger Schmierstoffvertrieb GMBH» була створена у 1946 році на заході ФРН в місті Вертер, як приватне підприємство сім`ї Трібель. Засновник компанії - Ганс Трібель. На первинному етапі випускалися тільки односезонні моторні оливи типу SAE-10, SAE-30 для автомобілів, а також миючі засоби для очищення скла, лакофарбних покриттів. З 1964 р. освоений випуск всесезоних моторних олив 10W-30, 20W-50 і поповняється асортимент продуктами по догляду за велосипедами, моторолерами, мотоциклами. Також у виробничій програмі з`явилися антифризи.

З 1991 р. вперше за всю історію фірми її продукція виходить на експорт. Це привело до створення в 1995 р. експортного відділу по роботі з країнами Східної Европи, тоді ж почалися перші поставки продукції RAVENOL на російський ринок. Сьогодні компанія працює на ринках Австрії, Бельгії, Голландії, Люксембурга, Швейцарії, Данії, Італії, Іспанії, Польщі, Греції, Південної Кореї, Китаю, Тайваню, Малайзії, ОАЕ, Єгипту, Югославії, Боснії, Хорватії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, України, Молдавії, Киргизії, Казахстану, Білорусії. Компанія має міжнародні сертифікати на відповідність вимогам DIN EN ISO 9001 та ISO/TS 16949. Підприємство забезпечує регулярний контроль якості для гарантуванння відповідності цим стандартам.

Колектив ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» поздоровляє з отриманням сертифікату відповідності системи управління якістю та бажає подальших виробничих успіхів та процвітання на міжнародних ринках.Архив новостей