Рішення про допуски
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Вересня 2020
Постанова від 23.09.2020 року

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив

29 Липня 2020
Кабінет Міністрів України встановив єдині вимоги показників якості зрідженого газу

Відповідну постанову прийнято в середу, 29 липня 2020 року

6 Липня 2020
Наказ 102

Про введення в дію основної печатки та прямокутного штампу на підприємстві.

Новости:
22 Травня 2012
Реліз WOG

В березні місяці 2012 року фахівцями Державного підприємства «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО» та Асоціації по сертифікації «Російський Регістр» був проведений спільний сертифікаційний аудит системи управління (менеджменту) якістю ТОВ «Золотий Екватор», м. Луцьк на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.
Колективи ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» та Асоціації по сертифікації «Російський Регістр» вітають колектив ТОВ «Золотий Екватор» з отриманням двох сертифікатів відповідності - ISO 9001:2008, ДСТУ ISO 9001:2009 та бажає подальших виробничих успіхів!
Торгівельна марка WOG веде відлік своєї історії з 2000 року. Але вже нині, завдяки стрімкому розвитку мережі своїх АЗК, вона займає стабільне місце в трійці лідерів роздрібного ринку нафтопродуктів України.
Автозаправні комплекси, що працюють під торговельною маркою WOG, забезпечують якісним паливом та пропонують необхідні супутні послуги водіям на автошляхах державного і міжнародного значення та у великих містах України. Нині мережа нараховує 400 автозаправних станцій у 24 регіонах України.
Основні принципи роботи мережі АЗК WOG - якісне паливо, врахування потреб та вимог клієнтів, впровадження єдиних корпоративних стандартів обслуговування споживачів.
Контроль за якістю нафтопродуктів, що реалізується на АЗК WOG, відбувається на всіх етапах: від виробника до споживача. Наявність мережі нафтобаз та власного автомобільного парку забезпечує ефективну логістику і дає можливість контролювати якість нафтопродуктів на етапах зберігання та транспортування. Для посилення контролю якості палива безпосередньо на АЗК у мережі працює три мобільних лабораторії контролю за якістю нафтопродуктів.
Клієнтам АЗК WOG пропонуються зручні сучасні форми розрахунку, що враховують специфіку діяльності та потреби кожного клієнта - як приватного власника автомобіля, так і великої транспортної компанії.
Автозаправні комплекси WOG пропонують широкий спектр супутніх товарів та послуг. На АЗК працюють магазини, кафе, фаст-фуди. Запропонований асортимент товарів - від продуктової групи до автохімії, олив та автоаксесуарів - підвищує конкурентноздатність мережі і робить АЗК WOG привабливими для споживачів.
Сучасні автозаправні комплекси WOG будуються з дотриманням усіх екологічних норм та вимог українського законодавства. АЗС обладнані системами, що запобігають витоку нафтопродуктів у грунт та системами рекуперації парів.
Персонал мережі АЗК WOG працює за єдиними корпоративними стандартами обслуговування клієнтів, що стосуються усіх нюансів роботи автозаправних станцій. Якісне паливо від провідних виробників, сучасне технічне устаткування, високий рівень сервісного обслуговування - основні засади корпоративних стандартів мережі АЗК WOG, завдяки яким вдається здобувати прихильність та довіру автомобілістів, зростати кількісно і якісно.
Саме тому клієнти сприймають WOG як дещо більше, ніж просто АЗС. WOG - це впевненість і комфорт у дорозі, надійність і перспективність у бізнесі.
Управління мережею автозаправних комплексів WOG здійснює ТОВ «Золотий Екватор».Архив новостей