Рішення про допуски
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
3 Червня 2020
Рішення про анулювання Сертифіката

У звязку з втратою фахівця по напрямкам підготовки персоналу з наземного обслуговування цивільної авіації, підприємству було скасовано сертифікат на навчання персоналу.

17 Травня 2020
З сумом та болем втрати повідомляємо

Некролог Батуров В.И.

8 Квітня 2020
Наказ №54

Про введення в дію основної печатки та прямокутного штампу

Новости:
28 Квітня 2012
Результати успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві “Zeller+Gmelin GmbH & Co.KG

За результатами успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві "Zeller+Gmelin GmbH & Co.KG", Німеччина (офіційний представник на территорії України - ТОВ "Носке-Джеміні", Україна, м. Хмельницький) на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009, який був проведений аудиторами ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» на початку квітня 2012р. відбулося вручення сертифікату системи менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2009 (зареєстрований в Системі УкрСЕПРО).

Компанія «Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG» була заснована у 1866 році, це - незалежна компанія з широкими міжнародними звязками. Основна виробнича діяльність зосереджена на виробництві мастильних продуктів високої якості для автомобільної та індустріальної техніки. Оливи моторні, мастильні матеріали та мастильно -холодильні рідини використовуються на ведучих світових автомобільних заводах «Порше», «Мерседес». Компанія з 1993 року має міжнародні сертифікати на відповідність вимогам DIN EN ISO 9001 та 14001. Підприємство забезпечує регулярний контроль якості для гарантуванння відповідності цим стандартам.

Колектив ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» поздоровляє з отриманням сертифікату відповідності системи управління якістю та бажає подальших виробничих успіхів та процвітання на міжнародних ринках.Архив новостей