Рішення про допуски
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Вересня 2020
Постанова від 23.09.2020 року

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив

29 Липня 2020
Кабінет Міністрів України встановив єдині вимоги показників якості зрідженого газу

Відповідну постанову прийнято в середу, 29 липня 2020 року

6 Липня 2020
Наказ 102

Про введення в дію основної печатки та прямокутного штампу на підприємстві.

Новости:
28 Квітня 2012
Результати успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві “Zeller+Gmelin GmbH & Co.KG

За результатами успішного сертифікаційного аудиту на підприємстві "Zeller+Gmelin GmbH & Co.KG", Німеччина (офіційний представник на территорії України - ТОВ "Носке-Джеміні", Україна, м. Хмельницький) на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009, який був проведений аудиторами ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» на початку квітня 2012р. відбулося вручення сертифікату системи менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2009 (зареєстрований в Системі УкрСЕПРО).

Компанія «Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG» була заснована у 1866 році, це - незалежна компанія з широкими міжнародними звязками. Основна виробнича діяльність зосереджена на виробництві мастильних продуктів високої якості для автомобільної та індустріальної техніки. Оливи моторні, мастильні матеріали та мастильно -холодильні рідини використовуються на ведучих світових автомобільних заводах «Порше», «Мерседес». Компанія з 1993 року має міжнародні сертифікати на відповідність вимогам DIN EN ISO 9001 та 14001. Підприємство забезпечує регулярний контроль якості для гарантуванння відповідності цим стандартам.

Колектив ДП ОС «МАСМА-СЕПРО» поздоровляє з отриманням сертифікату відповідності системи управління якістю та бажає подальших виробничих успіхів та процвітання на міжнародних ринках.Архив новостей