Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

4 Березня 2018
Декларація за 2017 рік Ткаченко Р.Л.

Директором підпрємства Ткаченко Русланом Леонідовичем 4 березня 2018 року подана декларація у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. 

Новости:
27 Липня 2011
Навчальний курс для підвищення кваліфікації працівників.

З метою підвищення кваліфікації працівників та поліпшенню якості роботи нафтопереробних підприємств наше підприємство пропонує організаціям пройти навчальний курс «Нафта і нафтопродукти: методи відбирання проб» (згідно вимог ДСТУ 4488:2005).
Навчальний курс «Нафта і нафтопродукти: методи відбирання проб» розрахований на слухачів (операторів нафтобаз, лаборантів, начальників змін, керівників лабораторій) які беспосередньо виконують роботи з контролю якості у процесах виробництва, зберігання та реалізації нафтопродуктів.
За результатами тестування працівники отримують посвідчення встановленого зразку.
Навчання можуть проводитися як у м. Києві так і безпосередньо на території підприємства - замовника, для економії коштів на відрядження персоналу.
Просимо Вас за додатковою інформацією або з пропозиціями звертатись за тел. (044) 239-25-07 (контактна особа - Адаменко Людмила Миколаївна, adamenko@masma-sepro.com.ua) або направити лист за адресою: 03680, Україна, м. Київ, пр. Академіка Паладіна, 46.Архив новостей