Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
27 Липня 2011
Навчальний курс для підвищення кваліфікації працівників.

З метою підвищення кваліфікації працівників та поліпшенню якості роботи нафтопереробних підприємств наше підприємство пропонує організаціям пройти навчальний курс «Нафта і нафтопродукти: методи відбирання проб» (згідно вимог ДСТУ 4488:2005).
Навчальний курс «Нафта і нафтопродукти: методи відбирання проб» розрахований на слухачів (операторів нафтобаз, лаборантів, начальників змін, керівників лабораторій) які беспосередньо виконують роботи з контролю якості у процесах виробництва, зберігання та реалізації нафтопродуктів.
За результатами тестування працівники отримують посвідчення встановленого зразку.
Навчання можуть проводитися як у м. Києві так і безпосередньо на території підприємства - замовника, для економії коштів на відрядження персоналу.
Просимо Вас за додатковою інформацією або з пропозиціями звертатись за тел. (044) 239-25-07 (контактна особа - Адаменко Людмила Миколаївна, adamenko@masma-sepro.com.ua) або направити лист за адресою: 03680, Україна, м. Київ, пр. Академіка Паладіна, 46.Архив новостей