Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
26 Липня 2011
Опублікована офіційно затверджена версія міжнародного стандарту ISO 50001:2011.

 

Шановні колеги та партнери, ми раді повідомити, що 15 червня 2011 року Міжнародна організація по стандартизації ISO опублікувала офіційно затверджену версію міжнародного стандарту ISO 50001:2011, Системи енергетичного менеджменту. Вимоги з настановою по застосуванню.
Оскільки енергія є одна з найбільш гострих проблем, що стоять перед міжнародним співтовариством, публікація даного стандарту, презентація якого була проведена в Міжнародному Центрі Конференцій Женеви (МЦКФ). - це довгоочікувана подія, оскільки даний стандарт зможе зробити позитивний вплив приблизно на 60% використовуваній в світі енергії. 
ISO 50001 надасть організаціям державного і приватного сектора стратегії менеджменту, що дозволяють підвищити результативність енергозбереження, скоротити витрати і збільшити енергоефективність.
Генеральный секретар ISO Роб Стіл в своєму виступі, присвяченому стандарту в області енергоменеджменту, відзначає: Енергія має велике значення для роботи організацій і може досягати високих витрат для організацій, незалежно від роду їх діяльності. Можна отримати про це уявлення, якщо простежити за використанням енергії впродовж всього ланцюга постачань якого-небудь бізнесу, починаючи від сировини і аж до переробки.
Окремі організації не можуть контролювати ціни на енергію, політики держав або світову економіку, проте, вони можуть поліпшити спосіб управління енергією на даний момент. Підвищення енергоефективності здатне дати організаціям швидкі позитивні результати, максимально збільшуючи використання джерел енергії і енергетичних активів і знижуючи, таким чином, як вартість, так і споживання енергії. Такі організації зроблять також позитивний внесок в зниження виснаження енергоресурсів і усунення світових наслідків використання енергії, таких як глобальне потепління.
Стандарт ISO 50001 розроблений, щоб встановити для організацій загальновизнану схему інтеграції енергозбереження в їх практику управління. У організацій у всьому світі, у тому числі і українських, з`явився доступ до єдиного узгодженого стандарту для впровадження його у всі сфери діяльності з опорою на логічну і стійку методику визначення і впровадження поліпшень. Стандарт призначений для досягнення наступних цілей:

  • Допомогти організаціям більш повно використовувати їх існуючі енергоспоживчі активи 
  • Створити прозорість і сприяти комунікації по питаннях менеджменту енергоресурсів 
  • Просувати кращі практики енергетичного менеджменту і укріпити належні практики енергетичного менеджменту 
  • Підтримувати потенціал оцінки і визначення пріоритетів впровадження нових енергозберігаючих технологій
  • Забезпечити схему просування раціонального використання енергії по всьому ланцюгу постачань
  • Сприяти поліпшенню енергетичного менеджменту для реалізації проектів зниження викидів парникових газів
  • Дозволити здійснення інтеграції з іншими організаційними системами менеджменту, такими, як екологічний менеджмент, професійна безпека і охорона праці.

 Архив новостей