Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
15 Липня 2009
Сертифікаційний аудит ТОВ «СИНТЕЗ-ГРУП»

2-3 липня 2009р. на ТОВ «СИНТЕЗ - ГРУП» представниками ДП «ОС «МАСМА-СЕПРПО» та Асоціації «РУССКИЙ РЕГИСТР» проведено сертифікаційний аудит системи управління якістю ТОВ «СИНТЕЗ- ГРУП» на відповідність міжнародного стандарту ISO 9001.

Результати сертифікаційного аудиту задовільні.

Поздоровляємо керівництво та колектив ТОВ «СИНТЕЗ - ГРУП»!

Довідка: ТОВ «СИНТЕЗ- ГРУП» створено в 2000р., на теперішній час компанія виробляє більш 100 найменувань мастильних матеріалів, олив. В компанії «СИНТЕЗ- ГРУП» працюють професіонали, які мають багаторічний досвід роботи в хімічній та нафтохімічній промисловості.Архив новостей