Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

4 Березня 2018
Декларація за 2017 рік Ткаченко Р.Л.

Директором підпрємства Ткаченко Русланом Леонідовичем 4 березня 2018 року подана декларація у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. 

Новости:
15 Липня 2009
Сертифікаційний аудит ТОВ «СИНТЕЗ-ГРУП»

2-3 липня 2009р. на ТОВ «СИНТЕЗ - ГРУП» представниками ДП «ОС «МАСМА-СЕПРПО» та Асоціації «РУССКИЙ РЕГИСТР» проведено сертифікаційний аудит системи управління якістю ТОВ «СИНТЕЗ- ГРУП» на відповідність міжнародного стандарту ISO 9001.

Результати сертифікаційного аудиту задовільні.

Поздоровляємо керівництво та колектив ТОВ «СИНТЕЗ - ГРУП»!

Довідка: ТОВ «СИНТЕЗ- ГРУП» створено в 2000р., на теперішній час компанія виробляє більш 100 найменувань мастильних матеріалів, олив. В компанії «СИНТЕЗ- ГРУП» працюють професіонали, які мають багаторічний досвід роботи в хімічній та нафтохімічній промисловості.Архив новостей