Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Серпня 2019
Погодження на використання нормативних документів.

Погодження на використання нормативних документів.

14 Серпня 2019
Наказ № 247

 

Про уповноваження на виконання

функцій секретаріату ТК 38

та внесення змін до складу ТК 38

 

12 Серпня 2019
Наказ № 338 від 09.08.2019

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 29.04.2015 №263

Новости:
16 Березня 2009
Вручення сертифікатів на систему управління якістю ТОВ «Азовська нафтова компанія»

Подія, що відбулося 30 січня, увійде в історію «Азовської нафтової компанії»!

В урочистій обстановці в м. Маріуполь, Донецька обл., 30 січня 2009р. відбулося вручення сертифікатів на систему управління якістю ТОВ «Азовська нафтова компанія».

У процедурі вручення брало участь керівництво ТОВ «Азовської нафтової компанії» - генеральний директор Андрій Чередников, начальник служби промислової безпеки Анатолій Федосов.

Представник Асоціації «Російський Регістр», м. Санкт-Петербург, Росія - провідний аудитор, Олександр МЕЛЕШКО.

З боку ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО »- заступник директора Олександр МЕЛЕЖИК.

Представник галузевого інституту ДП «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості« МАСМА »- завідувач лабораторією оцінки якості нафти і нафтопродуктів Микола МАРТИНЮК.

ТОВ «Азовська нафтова компанія» було вручено сертифікат Асоціації «Російський Регістр», міжнародний сертифікат IQNet, зарегестірованний в Швейцарії, сертифікат ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО », ззарегестрірованний в Системі УкрСЕПРО - на розроблену і запроваджену на нафтопереробному заводі систему управління якістю.

Таким чином, НПЗ став першим підприємством в Україні серед заводів такого рівня, де застосована і впроваджено систему управління якістю, що враховує всі обов`язкові вимоги, що випливають з національного стандарту України ДСТУ ISO 9001-2001 та міжнародного стандарту ISO 9001-2001.

- Сертифікати на стістему управління якістю-це міжнародне визнання послуг і продукції, - підкреслив генеральний директор ТОВ «Азовська нафтова компанія» Андрій Чередник.

Він також сказав: «Сертифікація системи менеджменту якістю є новою сходинкою у забезпеченні необхідного рівня об`єктивності та достовірності випуску продукції, основні види якої (бензини автомобільні А-80, А-92, А-95; експортно-технологічний бензин, дизельне паливо всіх видів, мазути чотирьох видів, гас освітлений - всього 14 видів нафтопродуктів) вже сертифіковані ».

- Жорсткі вимоги споживача змусили нас впровадити на підприємстві систему управління якістю, - пояснив начальник служби промислової безпеки ТОВ «Азовська нафтова компанія» Анатолій Федосов.

- Перш ніж проводити сертифікація впровадженої на підприємстві системи управління якістю, ми провели моніторинг і вибрали для цього два підприємства: українське - ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО », з яким ми співпрацюємо вже протягом шести років і у якого сертифікували всю нашу продукцію, і Асоціацію "Російський Регістр», підприємство, що займає лідируючі позиції як орган із сертифікації на території Російської Федерації, так і в світі.

- Цінність міжнародного сертифікату в тому, - сказав провідний аудитор, представник Асоціації «Російський Регістр» Олександр МЕЛЕШКО, - що якщо підприємство захоче отримати сертифікат національного органу, який входить в систему IQNet, то вона зможе це зробити без проведення додаткових процедур.

- За відносно невеликий проміжок часу колектив «Азовської нафтової компанії» виконав велику роботу з організації виробництва нафтопродуктів. Отримання сертифікатів на систему управління якістю - це ще один крок на шляху розвитку цього підприємства, - зазначив заступник директора ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО »Олександр МЕЛЕЖИК.

Хочеться побажати колективу також активно розвиватися на ринку нафтопродуктів, збільшувати свої потужності, розширювати асортимент продукції, що випускається, - побажав ТОВ «Азовська нафтова компанія» завідувач лабораторією оцінки якості нафти і нафтопродуктів ДП «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості« МАСМА »Микола МАРТИНЮК.

Урочиста процедура вручення ТОВ «Азовська нафтова компанія» українського та міжнародного сертифікатів закінчилася прес-конференцією, на якій журналістів поінформували, що документальне визнання впровадженої на нафтопереробному заводі ТОВ «Азовська нафтова компанія» системи управління якістю позитивно позначиться як на регіональному ринку нафтопродуктів, так і на заробітної плати та соціальні послуги працівників підприємства.Архив новостей