Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
20 Серпня 2018
На виконання окремих положень закону України

На виконання окремих положень Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та враховуючи Атестат акредитації виданий НААУ стосовно систем екологічного управління та систем управління якістю в діяльності підприємств паливно-енергитичного комплексу України ДП "ОС" МАСМА-СЕПРО" пропонує свої послуги у розробці, супроводженні та отриманні будь-яких дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природнього середовища. 

23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

Новости:
16 Березня 2009
Вручення сертифікатів на систему управління якістю ТОВ «Азовська нафтова компанія»

Подія, що відбулося 30 січня, увійде в історію «Азовської нафтової компанії»!

В урочистій обстановці в м. Маріуполь, Донецька обл., 30 січня 2009р. відбулося вручення сертифікатів на систему управління якістю ТОВ «Азовська нафтова компанія».

У процедурі вручення брало участь керівництво ТОВ «Азовської нафтової компанії» - генеральний директор Андрій Чередников, начальник служби промислової безпеки Анатолій Федосов.

Представник Асоціації «Російський Регістр», м. Санкт-Петербург, Росія - провідний аудитор, Олександр МЕЛЕШКО.

З боку ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО »- заступник директора Олександр МЕЛЕЖИК.

Представник галузевого інституту ДП «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості« МАСМА »- завідувач лабораторією оцінки якості нафти і нафтопродуктів Микола МАРТИНЮК.

ТОВ «Азовська нафтова компанія» було вручено сертифікат Асоціації «Російський Регістр», міжнародний сертифікат IQNet, зарегестірованний в Швейцарії, сертифікат ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО », ззарегестрірованний в Системі УкрСЕПРО - на розроблену і запроваджену на нафтопереробному заводі систему управління якістю.

Таким чином, НПЗ став першим підприємством в Україні серед заводів такого рівня, де застосована і впроваджено систему управління якістю, що враховує всі обов`язкові вимоги, що випливають з національного стандарту України ДСТУ ISO 9001-2001 та міжнародного стандарту ISO 9001-2001.

- Сертифікати на стістему управління якістю-це міжнародне визнання послуг і продукції, - підкреслив генеральний директор ТОВ «Азовська нафтова компанія» Андрій Чередник.

Він також сказав: «Сертифікація системи менеджменту якістю є новою сходинкою у забезпеченні необхідного рівня об`єктивності та достовірності випуску продукції, основні види якої (бензини автомобільні А-80, А-92, А-95; експортно-технологічний бензин, дизельне паливо всіх видів, мазути чотирьох видів, гас освітлений - всього 14 видів нафтопродуктів) вже сертифіковані ».

- Жорсткі вимоги споживача змусили нас впровадити на підприємстві систему управління якістю, - пояснив начальник служби промислової безпеки ТОВ «Азовська нафтова компанія» Анатолій Федосов.

- Перш ніж проводити сертифікація впровадженої на підприємстві системи управління якістю, ми провели моніторинг і вибрали для цього два підприємства: українське - ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО », з яким ми співпрацюємо вже протягом шести років і у якого сертифікували всю нашу продукцію, і Асоціацію "Російський Регістр», підприємство, що займає лідируючі позиції як орган із сертифікації на території Російської Федерації, так і в світі.

- Цінність міжнародного сертифікату в тому, - сказав провідний аудитор, представник Асоціації «Російський Регістр» Олександр МЕЛЕШКО, - що якщо підприємство захоче отримати сертифікат національного органу, який входить в систему IQNet, то вона зможе це зробити без проведення додаткових процедур.

- За відносно невеликий проміжок часу колектив «Азовської нафтової компанії» виконав велику роботу з організації виробництва нафтопродуктів. Отримання сертифікатів на систему управління якістю - це ще один крок на шляху розвитку цього підприємства, - зазначив заступник директора ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості« МАСМА-СЕПРО »Олександр МЕЛЕЖИК.

Хочеться побажати колективу також активно розвиватися на ринку нафтопродуктів, збільшувати свої потужності, розширювати асортимент продукції, що випускається, - побажав ТОВ «Азовська нафтова компанія» завідувач лабораторією оцінки якості нафти і нафтопродуктів ДП «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості« МАСМА »Микола МАРТИНЮК.

Урочиста процедура вручення ТОВ «Азовська нафтова компанія» українського та міжнародного сертифікатів закінчилася прес-конференцією, на якій журналістів поінформували, що документальне визнання впровадженої на нафтопереробному заводі ТОВ «Азовська нафтова компанія» системи управління якістю позитивно позначиться як на регіональному ринку нафтопродуктів, так і на заробітної плати та соціальні послуги працівників підприємства.Архив новостей