Про підприємство
Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Сертифікація персоналу
Політика та цілі щодо розгляду скарг і апеляційПолітика та цілі щодо розгляду скарг і апеляцій
23 Березня 2018
ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО» пропонує роботи з підготовки висновків, надання роз‘яснень, порівняння умов застосування та іншого щодо галузі застосування нафтопродуктів та скраплених газів відповідно до вимог нормативно-правових документів.

12 Березня 2018
Наказ міністерства енергитики та вугільної промисловості України № 159 від 12.03.2018

Міненерговугіллям було утворено Міжвідомчу робочу групу з підготовки проекту постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до скраплених газів".

4 Березня 2018
Декларація за 2017 рік Ткаченко Р.Л.

Директором підпрємства Ткаченко Русланом Леонідовичем 4 березня 2018 року подана декларація у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. 

Про нас

Запрошуємо всіх бажаючих до навчання по підвищенню професійного рівня!

Одним із напрямком діяльності державного підприємства «Орган сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО», є підвищення кваліфікації за програмами тематичних короткотермінових курсів відіграє особливу роль у професіоналізації працівників нафтопереробної галузі, оскільки має ряд переваг: чітку спрямованість на задоволення конкретних навчальних потреб і професійних інтересів підприємств; можливість за відносно короткий час удосконалити окремі аспекти професійної компетентності персоналу, зокрема розширити і систематизувати знання, підвищити рівень оволодіння вміннями, необхідними для виконання посадових обов'язків працівників нафтової і нафтопереробної галузі, а саме: операторів нафтобаз, лаборантів, начальників змін, керівників лабораторій, тобто осіб, що безпосередньо виконують роботи по контролю якості в процесах виробництва, зберігання і реалізації нафтопродуктів.

Учбовий процес на підприємстві організовується у відповідності до Положення про професійне навчання працівників на виробництві, яке затверджене спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства освіти і науки України № 127/151 від 26.03.01, зареєстроване Міністерством юстиції України за № 315/5506 від 06.04.01.

Навчання проводяться за навчальними програмами тематичних короткотермінових курсів згідно вимог відповідних національних та міжнародних стандартів або інших нормативних документів.

Навчальна програма тематичного короткотермінового курсу - це навчально-методичний документ, який визначає зміст навчання, вимоги до знань і умінь слухачів з відповідної теми, а також рекомендацій щодо засобів, методів, форм організації навчання і літератури для поглибленого вивчення матеріалу.

Зміст навчання за програмами тематичних курсів розробляється з урахуванням потреб підприємств-замовників, щодо удосконалення професійної підготовленості до виконання посадових обов'язків своїх робітників.

Зміст навчального матеріалу кожної теми включає теоретичну і практичну складові.

Професійне навчання працівників здійснюється  висококваліфікованими викладачами з числа керівників та провідних фахівців підприємства (аудиторів) у формі лекцій, семінарів та практичних занять. Викладачі теоретичного навчання з числа керівних працівників та фахівці-аудитори мають вищу профільну освіту, досвід роботи в галузі нафтопереробки, в тому числі за зазначеними темами, не менше ніж 10 років.

Короткотермінові курси включають лекції  та підсумкове тестування.

Після проходження вибраного навчального курсу  видаються посвідчення (теми – І, ІІ, ІV, V), за темами ІІІ, VІ - свідоцтво про прослуховування лекцій.

Навчання може проводитись дистанційно.

Контактна особа - Адаменко Людмила Миколаївна,

т. (044) 239-25-07, e-mail: adamenko@masma-sepro.com.ua

Основна тематика та зміст навчальних курсів:

 І. Нафта і нафтопродукти. Методи відбирання проб;

ІІ. Гази вуглеводневі скраплені. Методи відбирання проб;

ІІІ. Застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових так котельних палив на різних етапах постачання палив; 

ІV. Програми підвищення кваліфікації інженерно-технічного персоналу служб ПММ та ПЗК в підприємствах цивільного авіаційного транспорту України;

V. Сучасні вимоги до суб’єктів аеропортової діяльності з авіапаливозабезпечення авіаційних перевезень та робіт (для спеціалістів з контролю якості ПММ і ТР);

VI. Організація та проведення на підприємствах внутрішнього аудиту відповідно до вимог ДСТУ ISO 19011:2012;

VІI. Організація та контроль якості нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України;

VIІІ. Навчання та підвищення кваліфікації для фахівців хіміко-технічних лабораторій, що займаються визначенням якості нафтопродуктів.

Антикорупційна програма

Уповноважений підприємства з антикорупційної діяльності,

завідуючий відділом - Адаменко Людмила Михайлівна, тел./факс: ‎(044) 239-25-07

Установчі документи

Статут

Витяг з Єдиного державного реєстру

Відомостть з єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) 

Види діяльності за КВЕД